Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
SIMPLE.ERP|COMARCH ERP XL|COMARCH ERP OPTIMA|OptiMED24|ESKULAP|GCP|SYMFONIA|ITCube|enova365

ITCube CRM

Firma ITCube Software zaistniała na rynku w roku 1999. Firma ta opierając się na początkowo zdobytym doświadczeniu stworzyła system CRM – ITCube. KONSULTANT KOMPUTER będąc dostawcą różnych rozwiązań informatycznych szukał dla swoich Klientów oprogramowania klasy CRM. Przetestowaliśmy wiele z nich, spotkaliśmy się z producentami i użytkownikami i na tej bazie wybraliśmy system ITCube CRM jako ten naszym zdaniem jeden z najlepszych. Współpracujemy z firmą ITCube od 2008 roku i do dnia dzisiejszego przeprowadziliśmy szereg wdrożeń u naszych dotychczasowych oraz zupełnie nowych Klientów.

ITCube CRM jest nieustannie rozwijany. KONSULTANT KOMPUTER także przyczynia się do rozwoju, przekazując producentowi problemy i sugestie Klientów, ich uwagi i spostrzeżenia. Taka współpraca zaowocowała wprowadzeniem kilku rzeczy, których pierwotnie nie było.

KONSULTANT KOMPUTER wdraża ITCube CRM w firmach dla których gromadzenie i przetwarzanie danych klientów, aktywności handlowych i operacyjnych jest rzeczą kluczową dla ich funkcjonowania .


System zapewnia doskonałe rozwiązanie dot. pracy na projektach. Każdy utworzony projekt może zawierać w sobie wszystkie operacje jakie są z nim bezpośrednio związane: historia aktywności z klientem, wykonane i zaplanowanie działania, złożone oferty, wystawione faktury, korespondencję przychodzącą i wychodzącą oraz wiele innych elementów…

System ITCube to również kanał komunikacji wewnątrz firmy stanowiący swojego rodzaju Intranet. Jest także doskonałym narzędziem planowania czasu pracy. Użytkownicy systemu mają swój indywidualny kalendarz zadań pozwalający na planowanie własnego czasu pracy oraz delegowanie zadań innym użytkownikom.


NOWE FUNKCJONALNOŚCI ITCUBE CRM
3 IV 2015, 10:11:00
Jest już dostępna nowa wersja programu ITCube CRM, w której wprowadzono kilka nowych funkcjonalności. KONSULTANT KOMPUTER znacząco przyczynił się do powstania jednej z nich, a mianowicie integracji z systemem enova365.

Partnerzy